Ballina Kryesore Ky krevat rregullohet automatikisht, 3 sekonda pasi ngrihesh (Video)

Ky krevat rregullohet automatikisht, 3 sekonda pasi ngrihesh (Video)

Me sa duket, paska një zgjidhje për të gjithë dembelët, që përtojnë ta rregullojnë krevatin, pasi zgjohen nga gjumi.

Krevati “inteligjent” OHEA rregullohet vete, 3 sekonda pasi ngrihesh prej tij. Në vetëm 50 sekonda, rregullon nënkresën dhe drejton mbulesat në mënyrë automatike.

Kompania shet bashkë me krevatin edhe mbulesat si dhe nënkresën e veçantë që e shoqërojnë.

LEXO EDHE:  Kush po e fotografon Ledri Vulën në krevat?

Fatkeqësisht ky krevat është ende vetëm një prototip dhe nuk ka dalë ende në treg.

Kështu që ju dembela duhet prisni edhe ca…

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook