Ballina Kronike Skandali, 39-vjeçarja humb jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, mjekët nuk njoftuan policinë

Skandali, 39-vjeçarja humb jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, mjekët nuk njoftuan policinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. “Dualajm.com” mëson se një 39-vjeçare ka humbur jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Por pasi e reja ka ndërruar jetë, mjekët përgjegjës, duke përfshirë edhe anestezistin nuk kanë njoftuar policinë dhe kanë lejuar që familja të marrë trupin e pajetë të gruas pa iu nënshtruar ekspertizës.

Zyrtarisht mësohet se më datë 24.05.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasit B.N, Z.D e V.T, vjeç 44, 50 e 61, banues në Tiranë, drejtor i një institucioni Gjinekologjik privat dhe mjek anestezist, pasi dyshohet se ka gjetur vdekjen shtetasja E.S, vjeç 39, banuese në Tiranë, të cilët nuk kanë njoftuar në kohë organet kompetente dhe kanë lejuar që të merrej kufoma nga të afërmit, pa iu nënshtruar ekzaminimeve në morgun e I.M.L.

Panik në SHBA/ Nxënësi 8 vjeçar shkon në shkollë me armë, arsyeja do t’ju habisë

Kaos pas sulmit në Mal të Zi, “blindohet” Ambasada amerikane në Tiranë

Kapen me 29 kg heroinë, pranga shqiptarit dhe 2 grekëve

EMRI/ Ishte kthyer në makthin e Kishës së Laçit, kapet “skifteri” që grabiti tre herë objektin e kultit

VIDEO/ Berisha i nxjerr emrin: Ju tregoj se kush është ministri i Ramës që luan me diamante

“Dikur vije në Kishë, tani je ushtar i ‘të fortëve’ me X6”, kujt ia drejton këtë letër Dom Gjergj Meta

Aksidenti tragjik në autostradë, policia jep detaje: Vajza e re po kthehej nga porti, çfarë iu gjet në portofol

Italia kërkesa për punonjës sezonal, 18 mijë vende në 2018 në bujqësi e turizëm…edhe për shqiptarët

Panik në Mal të Zi, sulmohet ambasada amerikane, agresori hedh veten në erë

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humbin jetën dy persona. Zhduket drejtuesi i “Benz-it” (Emrat)

Artikulli paraprakGreqi, arrestohet maniaku shqiptar me 500 video dhe foto të turpshme me të mitur
Artikulli tjetërZbulohet emri i 39-vjeçares që humbi jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë