Ballina Kryesore Marina kërcen me mamin, dhëndri me këpucë të kuqe. Fotot e reja...

Marina kërcen me mamin, dhëndri me këpucë të kuqe. Fotot e reja nga dasma…

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorezuan dashurine e tyre me nje ceremoni elegante dhe darke plot sharm e klas ne Gjirin e Lalezit. “DuaLajm.com” sjell foto te reja nga dasma.