Ballina Kryesore Marina kërcen me mamin, dhëndri me këpucë të kuqe. Fotot e reja...

Marina kërcen me mamin, dhëndri me këpucë të kuqe. Fotot e reja nga dasma…

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorezuan dashurine e tyre me nje ceremoni elegante dhe darke plot sharm e klas ne Gjirin e Lalezit. “DuaLajm.com” sjell foto te reja nga dasma.
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakVIDEO/ E frikshme ajo që ndodhi pak orë pas hapjes së “Unazës së Madhe” në Tiranë
Artikulli tjetërHoroskopi për ditën e sotme, e hënë 11 shtator 2017. Shenja më me fat në dashuri, kush të bëjë kujdes me financat