Ballina Kryesore Marina tregon “sherrin” me Getoarin dy javë pas dasmës: “Më tha sillu...

Marina tregon “sherrin” me Getoarin dy javë pas dasmës: “Më tha sillu si grua e martuar…”


Vetëm 2 javë më parë Marina dhe Getoari i dhanë fund beqarisë në një ceremoni pranë detit e me një dasmë me qindra të ftuar. Duke qenë një nga çiftet për të cilin publiku ka pasur gjithnjë kuriozitet, domosdo edhe dasma e tyre u komentua shumë nga mediat.

Megjithatë pas dasmës është normale të fillojnë edhe zënkat e para si çift i martuar duke qenë se tani secili nga palët merr një status tjetër.

Lidhur me këtë moderatori Ermal Mamaqi e ngacmoi paksa Marinën sonte në “Xing me Ermalin” duke e pyetur si ndihet që tani është një grua e martuar.

“Nuk jam mësuar”, tha Marina e më pas zbuloi se edhe me Getoarin ka pasur një debat para dy ditëve.

“Pata një debat me Getin para dy ditëve, më tha: “Boll tani, sillu si grua e martuar tani”, tregoi moderatorja duke qeshur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakRecetë Gatimi/ Si të gatuani pulë në 10 minuta
Artikulli tjetërPrapaskenat e ndarjes së Klaudia Pepës dhe Albi Nakos. Motra zbulon detajet e divorcit