Ballina Galeri Ndryshim drastik! Si kanë qenë dhe si janë shndërruar “divat” e muzikës...

Ndryshim drastik! Si kanë qenë dhe si janë shndërruar “divat” e muzikës shqiptare

Sot nuk ka të shëmtuar dhe të bukur, ka thjesht të pasur dhe të varfër dhe kjo shprehje vlen më së miri ndoshta edhe për artistët edhe këta shqiptarë.

Të gjitha divat e ekranit sot i shohim të kuruara dhe në top formë, por jo gjithnjë kanë qenë kështu dhe fotot e mëposhtme.

Ndoshta është edhe thjesht ndryshimi në moshë, megjithatë ka diferencë të madhe.

Picture 11 of 11

Genta Ismajli

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook