Ballina Kronike Plagoset me thikë 19-vjeçari në Shkodër, ende nuk dihen motivet e ngjarjes...

Plagoset me thikë 19-vjeçari në Shkodër, ende nuk dihen motivet e ngjarjes (EMRI)

Një plagosje është rregjistruar mbrëmjen e sotshme ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur në  lagjen Tepe, rreth orës 22:30. Motivet janë ende të paqarta por mësohet se i riu i plagosur me thikë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Emri i të plagosurit është  Nikolin Lame dhe është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Shkodrës. Ndërsa ndngjarje ka mbërritur policia, dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 

Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakTorte me Fiq, perfekte për stinën e verës
Artikulli tjetërFranca sërish pre e terrorit, hapen hetimet për incidentin që ndodhi në Kullën Eiffel