Ballina Kryesore “Shihemi në gjyq”/ Telefonuesi shpërthen ndaj Ardit Gjebreas: Ik mos më çaj...

“Shihemi në gjyq”/ Telefonuesi shpërthen ndaj Ardit Gjebreas: Ik mos më çaj by….


Çdo fundjavë në emisionin “E diela shqiptare” transmetohet rubrika “Shihemi në gjyq”. Por kësaj jave, “DuaLajm.com” raporton se situata i ka dalë jashtë kontrollit moderatorit të këtij programi, Ardit Gjebrea.

Konkretisht në një lidhje telefonike që shtetasi Ferdinand bëri me avokaten Eni Çobani, për një problem për çështje parash, ka ndërhyrë edhe moderatori Gjebrea.

Telefonuesi nuk ka duruar dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj Arditit. Ai fillimisht i thotë: “Mos fol, nuk ke punë ti”. Pastaj ai i drejtohet Gjebreas me fjalët: Mos më mbëj dërr, dërr, mos më çaj by**ën”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook