Ballina Kronike Shijak/ Atentat me “kallash” biznesmenit (EMRI)

Shijak/ Atentat me “kallash” biznesmenit (EMRI)

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shijak pranë fshatit Xhafëzotaj. Një biznesmen ka rënë pre e një atentati. Ai ka qenë duke udhëtuar me makinë kur një person ende i paidentifikuar ka qelluar me kallashnikov ne drejtim të mjetit.

Fatmirësisht nga të shtënat në ajër nuk ka persona të lënduar. Ndërkohë, policia është njoftuar për rastin, ndërsa ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe rrethanat e ngjarjes.
vijon

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakReceta e Gatimit/ Si të gatuajmë role viçi me djathë dhe speca
Artikulli tjetërKush është “gangsteri” që ra pre e atentatit sot në Shijak, lëvizte me makinë të blinduar