Ballina Kryesore Spektakël në “Bernabeu”/ Benzema “ngrin” buzëqeshjen e bavarezëve, risjell barazpeshën në ndeshje...

Spektakël në “Bernabeu”/ Benzema “ngrin” buzëqeshjen e bavarezëve, risjell barazpeshën në ndeshje (Video)

Në “Santiago Bernabeu” po luhet gjysmëfinalja e kthimit e Champions League mes Realit të Madridit dhe Bayernit të Mynihut.

Kimmich shënoi në minutën e tretë, ndërsa Reali nuk dorëzohet.

Benzema (11’) barazon shifrat, duke bërë që të shpërthejë “Santiago Bernabeu”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook