Ballina Kryesore TAKIMI/ Meta garanton fëmijët: Dyert e Presidencës do t’i keni përherë të...

TAKIMI/ Meta garanton fëmijët: Dyert e Presidencës do t’i keni përherë të hapura (Foto)

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka pasur një vizitë të veçantë ditën e sotme në ambientet e Presidencës.

‘Të dashur miq, kënaqësi të takohesha sot me një grup nxënësish nga Tirana. I garantova se fëmijët se do ta kenë përherë të hapur derën në Presidencë’, shkruan Presidenti Meta në Facebook.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakNjihet me emrin “çaji i perëndisë”. Shëron artritin, tiroidet dhe lodhjen!
Artikulli tjetër“Dan Bilzerian” i Shkodrës mbetet në burg, Apeli i rrëzon kërkesën