Ballina Kronike Tragjike/ Mbytet 69 vjeçari në plazhin e Golemit. Mister shkaqet

Tragjike/ Mbytet 69 vjeçari në plazhin e Golemit. Mister shkaqet

SHPËRNDAJE

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në  plazhin e Golemit ku mësohet se një 69 vjeçar ka humbur jetën rreth  orës 14 : 23. I moshuari ka hyrë në detë për tu larë dhe është mbytur gjatë kohës kur ishte duke notuar. 

Menjëherë pasi turistët e kanë vënë re kanë njoftuar në Numrin e Emergjencave 112. Në vendngjarje kanë shkuar policia së bashku me ambulancën të cilat nga verifikimet e momentit kanë sqaruar se në plazhin e Golemit, deti ka nxjerrë të mbytur shtetasin F.A., 69 vjeç.

 

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprak“Si e zbulova burrin tim pedofil”, deputetja rrëfen momentin e vështirë
Artikulli tjetërJeni të stresuar pas rikthimit nga pushimet? Ja çfarë duhet të ketë në tavolinat tuaja