Ballina Kryesore U kap “mat” me deputetin e PD, a është e lidhur me...

U kap “mat” me deputetin e PD, a është e lidhur me të Ilda Bejleri? Ja si përgjigjet moderatorja

Moderatorja e SuperSport, Ilda Bejleri ka qenë e ftuar mbrëmjen e së mërkurës në emisionin “Top Show” në Top Channel.

Moderatorja foli dhe për lidhjen që përflitet në media, me deputetin e PD Klevis Balliu, pas fotove të kapura nga paparaci i “Dualajm.com”.

“Unë jam me partinë e punës. E kam lexuar diku komplimentin që më ka bërë Klevis Balliu, si një nga moderatorët më të mira, por nuk ka asnjë problem këtu. Ku është problemi? Mesa duket i pëlqen futbolli. Politika? Mua më ka pëlqyer ta ndjek si njeri i thjeshtë, dhe jap mendimet e mia, por nuk e kuptoj aq mirë. Nuk e kuptoj kush është problemi me Klevisin?”, deklaroi Ilda.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook