Ballina Kronike Vdekja e shtatzënës në maternitet, policia jep detajet e para: Ja çfarë...

Vdekja e shtatzënës në maternitet, policia jep detajet e para: Ja çfarë ndodhi

SHPËRNDAJE

Pas lajmit të vdekjes tragjike të 28-vjeçare nga Vlora gjatë lindjes, policia ka dhënë detajet e para mbi ngarjen e rëndë.

Sipas policisë, shtetasja me inicialet E.B., 28-vjeçe, sipas verifikimeve paraprake, ka humbur jetën në maternitet pasi ka lindur një foshnjë.

Ndërkohë që grupi hetimor së bashku me ekspertizën mjeko ligjore, po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë

“Më datë 11.09.2017, në Sallën Operative Vlorë ka ardhur një telefonatë se në Spitalin Rajonal Vlorë ka humbur jetën një shtetase.
Policia ka shkuar në vendngjarje dhe nga verifikimi paraprak ka rezultuar se shtetësia E.B., 28 vjeçe, ka humbur jetën në maternitet pasi ka lindur një foshnje.
Grupi hetimor së bashku me ekspertët ligjore janë duke kryer veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanve të ngjarjes”

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Policia arreston 14-vjeçarin, plagosi me thikë adoleshentin (FOTO)

Vjen surpriza e Edi Ramës për të gjithë punonjësit e administratës

Reagon ish-ministri i LSI: “Largimi i Llallës, loja me peshq e me sorra mbaroi!”

VIDEO/ Basha deklaron: Edi Rama nuk do të emërojë Prokurorin e Përgjithshëm

Deklarata e Ministrisë së Brendshme: “Arratia e ish-shefave të policisë, ja çfarë ka ndodhur

Deklarata e Bashës: “Këmbanat po bien, Edi Ramës po i vjen fundi”

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Socialisët duartrokasin për arritjet e Veliajt, përgjigja e demokratëve: “Parti Enver jemi gati kurdoherë”

Rritje pagash në sektorin e Zjarrfikësit. Bashkia e Tiranës propozon projektvendimin

Berisha ironizon urdhër arrestet e katër policëve, “Rama firmos azilin politik të narkodrejtorëve”, ja emrat

Panairi Dimëror në Grand Place, Bruksel. Erion Veliaj i uron rrugë të mbarë përfaquesve shqiptarë

Artikulli paraprakHumb jetën në maternitet 28-vjeçarja, pësoi infarkt gjatë lindjes
Artikulli tjetërGeti shfrytëzon momentin, egërsohet dhe i “ngul dhëmbët” Marinës në sallë (Video)