Ballina Kryesore VIDEO/ Ilary Blasi “lë” Totti-n për një tjetër? Puthet me fituesin e...

VIDEO/ Ilary Blasi “lë” Totti-n për një tjetër? Puthet me fituesin e Grande Fratello VIP

SHPËRNDAJE

Gruaja e ish-futbollistit të Romës, Francesco Totti ka shpallur mbrëmë fituesin e spektaklit të njohur në Itali “Grande Fratello” VIP.

Ilary Blasi e ka shpallur fituesin e këtij edicioni në një mënyrë të pazakontë. Kjo është komentuar gjatë në mediat italiane.

Bashkëshortja e Totti-t ka puthur në buzë fituesin, moderatori  Daniele Bossari, duke i dhënë atij çmimin e madh.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakMakina bie në lumin Mat, në aksin Burrel – Bulqizë
Artikulli tjetërVIDEO/ Arrestohet në pikën e llotos në Elbasan i kërkuari nga fisi Capja me tre indentitete të ndryshme