Ballina Galeri VIDEO/ Me mbathjet ulur dhe këmbët hapur, Linda Rei filmon shoqen në...

VIDEO/ Me mbathjet ulur dhe këmbët hapur, Linda Rei filmon shoqen në moment privat

Linda Rei shkakton gjithnjë “tërmet” me postimet e saj në Instagram të cilat sa vinë e bëhen më provokuese.

Ajo bëri bujë që në shfaqjet e para në ekran me historinë e saj të pazakontë dhe kthimin e gjinisë nga mashkull në femër.

Në një video të fundit të postuar në Instagram, Linda është shfaqur sërish me një shoqen e saj, me të cilën siç duket shoqërohet gjatë gjithë kohës.

E veshur me body të kuq ajo filmon veten para pasqyrës ndërkohë që shoqja e saj ka veshur bikini të zeza dhe bën lëvizje provokuese.

Ajo reklamon të pasmet ndërsa brunia seksi hap këmbët me mbathjet paksa të ulura.

Duket se vajzat janë duke u përgatitur për një natë jashtë gjykuar që janë veshur me taka dhe po provojnë fustane.

 

Linda Rei

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook