Ballina Aktualitet VIDEO/ Panik në stadium, korçarëve “u ngrin gjaku”, ç’ndodhi pak minuta para...

VIDEO/ Panik në stadium, korçarëve “u ngrin gjaku”, ç’ndodhi pak minuta para përfundimit të ndeshjes?

Një ngarje e rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes mes Skënderbeut dhe Flamurtarit, e luajtur në qytetin e Korçës.

Vetëm pak minuta pasi Muzaka shënoi golin e vetëm të fitores për korçarët, vëllai i futbollistit të Skënderbeut, Tefik Osmanit, ka rënë nga tribuna, gjatë festimit të golit.

Momente paniku kanë pushtuar stadiumin e korçarëve, ndërkohë që vëllai i futbollistit u dërgua menjëherë me urgjencë drejt spitalit.

Edhe Osmani u zevëndësua nga tekniku Daja dhe shoqëroi vëllain e tij në spital.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakSkënderbeu nuk ndalet, mposht Flamurtarin dhe “arratiset” drejt titullit
Artikulli tjetërSHBA sjell paketën e re, ja sanksionet kundër mbështetëve të ISIS-it