Ballina Aktualitet VIDEO/ Rama e nis ditën me ftesë për të gjitha familjet shqiptare

VIDEO/ Rama e nis ditën me ftesë për të gjitha familjet shqiptare

Kryeministri Edi Rama publikon në faqen e tij në “Facebook”, video për të sensibilizuar familjet shqiptare për permiresimin e sistemit në tregtine e mishit.

Kryeministri shprehet se bashkëpunimi i ndërsjelltë me qeverinë dhe qytetarët mund të shërbejë për të patur cilësi dhe siguri më tepër të produkteve të mishit.

“MIRËMËNGJES 

dhe me këtë ftesë për të bashkuar forcat me çdo familje shqiptare në garantimin e ligjshmërisë e standardeve në tregëtinë e mishit në vend, për sigurinë dhe cilësinë që duam në tryezat tona, ju uroj një ditë të mbarë“, thotë Rama.

PËR SIGURINË USHQIMORE QË DUAM

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë ftesë për të bashkuar forcat me çdo familje shqiptare në garantimin e ligjshmërisë e standardeve në tregëtinë e mishit në vend, për sigurinë dhe cilësinë që duam në tryezat tona, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Posted by Edi Rama on 11.01.2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook