Ballina Kryesore VIDEO/ “Shqipëria, një thesar për t’u zbuluar”, Rama e nis ditën me...

VIDEO/ “Shqipëria, një thesar për t’u zbuluar”, Rama e nis ditën me klasifikimin e Rai 3: Vendi ynë i pari për rritjen e…

Duke vijuar “zakonin” e çdo mëngjesi, kryeministri Rama i ka uruar shqiptarëve një ditë të mbarë me një klasifikim nga mediat italiane të 5 sjteteve që kanë shënuar rritjen më të lartë të prenotimeve turistike në vitin e fundit.

Referuar klasifikimit të Rai 3, Shqipëria qëndron në krye si një thesar ende për t’u zbuluar, duke shënuar me +88% rritjen e prenotimeve turistike.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë kalsifikim nga mediat italiane të 5 shteteve që kanë shënuar rritjen më të lartë të prenotimeve turistike në vitin e fundit, ku në krye qëndron si një thesar ende për tu zbuluar Shqipëria, ju uroj një ditë të mbarë 🌟🇦🇱🌟”, shkruan Rama në “Facebook”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
FOTO/ Shfaqet në publik Adriatik Llalla, kapet “mat” në kafe duke biseduar me….

“Kush mban përgjegjësi për mospërmbushjen e standardeve të sigurisë në shkolla?”

U shtrua me urgjencë në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Tinka Kurtit

Grabitje me maska në Fier, ja shuma që u mor nga pika e këmbimit valutor

Familjarët e Klemend Balilit padisin policinë, gjykata pezullon urdhrin e Haki Çakos

Kryemadhi mesazh për të rinjtë: Dilni protestoni për Shqipërinë që ëndërroni, mos lejoni kërcënimet e Ramës…

Donald Lu ka një mesazh të fortë për klasën politike: Jepini fund …

Raporti/ Cilat janë degët më të kërkuara nga studentët?

Tinka Kurti shtrohet me urgjencë në spital, mjekohej prej kohësh nga….

Acari “pushton” Shqipërinë, sinoptikantët bëjnë me dije se…

Artikulli paraprakHashash dhe kontrabandë cigaresh nga Shqipëria, kapet banda italo-shqiptare
Artikulli tjetërSi po qeveris Rama? Blendi Fevziu: “Rama nuk po qeveris fare!”