Ballina Kryesore VIDEO/ “A të q*fsha motrën”, Ngjela i këput një të sharë “live”...

VIDEO/ “A të q*fsha motrën”, Ngjela i këput një të sharë “live” në emision pasi i bie telefoni

Avokati Spartak Ngjela ka qenë i ftuar në Report Tv, ku i ka ndodhur një incident.

Teksa ishte duke komentuar Reformën në Drejtësi, ku theksoi se Berisha do të jetë më i rrezikuari, avokatit i bie telefoni “live” në emision.

Sapo pa kush i telefonoi, Ngjela, në nerva e sipër, i ka këputur një të sharë.

“A të q*fsha motrën”, dëgjohet të thotë nëpër dhëmbë kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookLAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakKoalicioni me LSI-në, histori e mbyllur? Befason Ruçi: Në politikë asnjëherë nuk duhet thënë kurrë
Artikulli tjetërBizneset ankohen për të rinjtë militantë partiakë, që kanë “futur hundët” tek Tatimet