Ballina Kryesore Vllaznia nuk fal, Tirana provon shijen e kategorisë së dytë.

Vllaznia nuk fal, Tirana provon shijen e kategorisë së dytë.

 

Mbasi ka luajtur letrën e saj të fundit, Tirana është zyrtarisht jashtë Superligës për herën e parë në historinë e saj duke barazuar në Loro Boriçi 0-0 me Vllazninë e cila nuk fali në ktë ndeshje të fundit dhe vendimtare të Tiranës.

Tirana arrin fundin e Superligës dhe del jashtë bashkë me Korabin për ti lënë vendin Lushnjës dhe Kamzës.

Më poshtë është video e fundit e ndeshjes ku janë të dy anët e monedhës asaj që qesh dhe asaj që qan.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakAntarët e gjykatës kushtetuese , miliona lekë cash
Artikulli tjetërRoli që pati dhe mendimi i tij për listat , flet Berisha