DuaLajm.Com
Flash
Ballina Xhisiela Maloku mesazh personal për Berishën: Ta dish mirë Sali, unë me ty…. berisha-dhe-xhisiela-e1538465540369

berisha-dhe-xhisiela-e1538465540369