Ballina Kryesore Zbulohet emri i 39-vjeçares që humbi jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në...

Zbulohet emri i 39-vjeçares që humbi jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë

“Dualajm.com” ka mësuar se 39-vjeçarja që humbi jetën në spitalin gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë dy ditë më parë, quhet Ëngjëllushe Stafa.

Sipas burimeve të “Dualajm.com” gruaja banonte në Qytetin Studenti në Tiranë dhe prej kohësh vuante nga një problem në mitër, për të cilin ishte e nevojshme ndërhyrja kirurgjikale.

Sipas të dhënave paraprake 39-vjeçarja nuk ia ka dalë mbanë operacionit për shkak se ka ndërruar jetë si pasojë e problemeve me zemrën.

Policia referoi materialet në Prokurori sot pasi mjekët nuk kishin njoftuar për vdekjen e saj dhe iu kishin lejuar familjarëve të merrnin trupin e pajetë pa iu nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore.

Basha në Prishtinë, publikon fotot nga festa e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës

Patozi: Mos mallkoni kot 18 shkurtin, problemi ishte mbyllja e turpshme e çadrës dhe…

Gjendet një i mbytur në Selenicë, ja dyshimet e para të policisë

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Artikulli paraprakSkandali, 39-vjeçarja humb jetën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, mjekët nuk njoftuan policinë
Artikulli tjetër8 Media apelojnë në KQZ për ligjin e reklamave (FOTO)