Ballina Kryesore Zbulohet origjina e prezentueses bukuroshe shqiptare, ja fakti që tregon se ajo...

Zbulohet origjina e prezentueses bukuroshe shqiptare, ja fakti që tregon se ajo është…

Pas largimit nga “Proçesi sportiv”, Fjoralba Ponari ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes.

Pak ditë më parë bukuroshja zbuloi se së shpejti do e shohim sërish në ekran dhe la të kuptohej se projekti i ri ka të bëjë me fëmijët dhe muzikën.

Pavarësisht anës profesionale, sot Fjoralba po përflitet në portale se është me origjinë nga Rusia.

Shkak është bërë një postim i saj në Instastory ku Fjoralba tregon një letër të gjyshit të saj, shkruar në rusisht.

“Një nga ato gjërat sentimentale nga të cilat nuk do heq dorë kurrë. Gjyshi e di më të mirën”, shkruan Fjoralba në fund të postimit.