Ballina Kulture Modelet e reja Vans, keni për tu dashuruar me to

Modelet e reja Vans, keni për tu dashuruar me to

Ju prezantojmë me koleksionin e ri Vans, të gjithë do të dashurohen pas tyre.

Paketa e re Van Satin Lux sjell llojshmëri të atleteve që preferohen nga të gjithë, Vans.

Kësaj radhe koleksioni Satin Lux ka për kryefjalë ngjyrën rozë dhe tonalitetet e saj.

Ja për çfarë e kemi fjalën.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook