Ballina Kulture Modelet e reja Vans, keni për tu dashuruar me to

Modelet e reja Vans, keni për tu dashuruar me to

Ju prezantojmë me koleksionin e ri Vans, të gjithë do të dashurohen pas tyre.

Paketa e re Van Satin Lux sjell llojshmëri të atleteve që preferohen nga të gjithë, Vans.

Kësaj radhe koleksioni Satin Lux ka për kryefjalë ngjyrën rozë dhe tonalitetet e saj.

Ja për çfarë e kemi fjalën.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakKurbin/ Nuk i bindet urdhrit të policisë, nis procedimi penal për 19-vjeçarin
Artikulli tjetërVIDEO/ “Ciao!” Mos e humbisni, futbollistët e njohur të Milanit përshëndesin shqiptarët