Modelja amerikane, Lindsey Pelas, ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet biondja më seksi e rrjeteve sociale.

Ajo është çdo herë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Nuk mungojnë asnjëherë edhe fotografitë provokuese të modeles, siç është edhe imazhi i saj i fundit.

Bukuroshja që jeton në Los Anxhelos ka realizuar një set të ri fotografish, në të cilat duket përvëluese.

Gjoksi i saj bombastik dhe të pasmet seksi nuk duan shumë fjalë.

Ndër të paktat shqetësime që ka Linsey është se duke qenë kaq e bëshme natyralisht, aksidentalisht dukesh si pornstar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”634″ exclusions=”6444″ sortorder=”6447,6448,6449,6450,6451,6436,6445,6437,6438,6446,6441,6442,6443,6439,6444,6452,6453,6440″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook