Ballina Dosier 35 fotografitë magjepsëse që kanë hedhur dritë mbi të kaluarën

35 fotografitë magjepsëse që kanë hedhur dritë mbi të kaluarën

 

Fotografitë e paraqitura në këtë artikull janë dëshmitar të ngjarjeve më të rëndësishme në histori.

Ato janë të mbushura me atmosferë të epokave të ndryshme që nuk do të ndodhin më kurrë.

Me ndihmën e këtyre fotove, ne mund të rikthehemi në të kaluarën për të kuptuar çdo moment të kapur dhe të ndihemi dëshmitarë të këtyre ngjarjeve të mëdha.

Ju ftojmë të ndiqni disa nga fotot më magjepsëse të së kaluarës dhe bëhuni dëshmitar I këtyreve ngjarjeve më të mëdha historike.

Picture 1 of 35

Fëmijët irlandezë tallen me ushtarët britanike në Derry, Irlandë Veriore, 1972

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook