Ballina Dossier 35 fotografitë magjepsëse që kanë hedhur dritë mbi të kaluarën

35 fotografitë magjepsëse që kanë hedhur dritë mbi të kaluarën

 

Fotografitë e paraqitura në këtë artikull janë dëshmitar të ngjarjeve më të rëndësishme në histori.

Ato janë të mbushura me atmosferë të epokave të ndryshme që nuk do të ndodhin më kurrë.

Me ndihmën e këtyre fotove, ne mund të rikthehemi në të kaluarën për të kuptuar çdo moment të kapur dhe të ndihemi dëshmitarë të këtyre ngjarjeve të mëdha.

Ju ftojmë të ndiqni disa nga fotot më magjepsëse të së kaluarës dhe bëhuni dëshmitar I këtyreve ngjarjeve më të mëdha historike.

Picture 1 of 35

Fëmijët irlandezë tallen me ushtarët britanike në Derry, Irlandë Veriore, 1972

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakLSI mobilizon dhjetëra të rinj, koha për protestë
Artikulli tjetërMiksoni këto dy përbërës dhe eliminoni kështu kilet e tepërta tek barku