Ballina Galeri FOTO/ Mos i humbisni! Këto janë 40 aksidentet më të çuditshme që...

FOTO/ Mos i humbisni! Këto janë 40 aksidentet më të çuditshme që mund të keni parë ndonjëherë

Aksidentet në trafik mund të jenë gjë shumë serioze, me pasoja të tmerrshme për jetën e njerëzve, por dhe në aspektin e dëmeve materiale.

Megjithatë, shpeshherë në automobilistikë regjistrohen edhe aksidente të çuditshme, për të mos thënë ‘qesharake’.

Fatmirësisht pjesa dërmuese e këtyre aksidenteve kanë përfunduar vetëm me dëme materiale, por dhe me një pyetje që lind natyrshëm: Si është e mundur të ndodhë kështu?

Në vijim do t’ju sjellim 40 aksidente më të çuditshme që janë regjistruar në vende të ndryshme të botës, të cilat mund t’i shihni duke shfletuar në galerinë e mëposhtme.

Por të jeni të sigurtë që do të befasoheni kur t’i shihni një pjesë të mirë të tyre.

Picture 1 of 40

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook