Ballina Horoskopi Gjestet acaruese sipas shenjës së horoskopit

Gjestet acaruese sipas shenjës së horoskopit

Të gjithë kemi sjellje të pa këndshme dhe këto janë ato sipas shenjë së horoskopit.

Dashi – Nganjëherë jeni kokëfortë.

Demi – Mendoni veç për vete.

Binjaket – Herë flisni shumë e herë fare.

Gaforrja – Vareni shumë nga të tjerët.

Luani – Keni mungesë të durimit.

Virgjëresha – Gjuani me fjalë të rënda.

Peshorja – Luani shumë.

Akrepi – Gjithmonë të vrazhdë dhe me urrejtje.

Shigjetari – Sjellje të pa pëlqyer.

Bricjapi – Asgjë, jeni të jashtëzakonshëm

Ujori – mendoni që dini gjithçka dhe jeni paksa arrogant.

Peshqit – Jeni shumë manipulues.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Punonin si prostituta në lokalin e natës, ndalohen nga policia 8 shqiptare dhe 3 serbe

Meta pret trupin diplomatik në Tiranë: Integrimi në BE, do të ishte një ngjarje historike…

FOTO/ 23 vjeç dhe aksioner në 2 kompani, kjo është “bisha” e bardhë e djalit të Vangjush Dakos

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë për qytetin e Kukësit, ja për çfarë bëhet fjalë

“Pse më ngacmove motrën”, shqiptari vret bashkëatdhetarin, gjykata…

Policia jep detaje rreth arrestimit të Gazmir Xhurxhit, mori 17 milionë duke…

HARTA/ Publikohet lista me “100 Fshatrat Turistike”, spikat Lazarati

Ndahet nga jeta Jonuz Musliu, Meta shpreh ngushëllime

Ndarja nga jeta e komandanti të njohur kosovar, Luan Rama ngushëllime familjarëve

Bënte kërdinë duke vjedhur, arrestohet “skifteri” në Berat

Artikulli paraprakDisa rregulla të dobishme për natën e parë me atë
Artikulli tjetërEMRI/ Aksident në Durrës, autobuzi përplas makinën, arrestohet shoferi i dehur