Ballina Bota Po kryente marrëdhënie seksuale me kalin, arrestohet në flagrancë 29-vjeçari. Ja si...

Po kryente marrëdhënie seksuale me kalin, arrestohet në flagrancë 29-vjeçari. Ja si u justifikua para policisë

Një burrë i zhveshur është arrestuar pasi u kap duke kryer marrëdhënie seksuale me një poni miniaturë (kalë i vogël) në mes të fushës në Oklahoma.

Tyler Joseph Schlosser u burgos mëngjesin e së mërkurës (1 gusht) pasi disa dëshmitarë e raportuan se po ‘luante’ me një poni pelë.

Para se të arrinte policia, dy dëshmitarë të tjerë filluan të filmonin incidentin. Burri 29-vjeçar, që është punëtor shërbimesh ndaloi dhe po shkonte drejt tyre. Ai fajësoi meditimin që po bënte për veprimet e pa sjellshme.

Ai u dërgua në burgun e Qarkut Rogers dhe mund të lirohet nëse paguan 50 mijë dollarë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook