Ballina Kuriozitet Sfida e re që ka fiksuar njerëzit në rrjetet sociale, provojeni dhe...

Sfida e re që ka fiksuar njerëzit në rrjetet sociale, provojeni dhe ju

SHPËRNDAJE

Quhet “Sfida e kutisë së padukshme” dhe është sfida që po çmend mbarë rrjetet sociale.

Fillimisht, videoja është shpërndarë nga Ariel Oliver në Twitter. Më pas është shpërndarë viralisht edhe në rrjetet sociale.

Janë shpërndarë me mijëra video në rrjetet sociale, kryesisht të rinj që provojnë ta imitojnë sfidën e re e cila është kthyer në një mani të vërtetë.

Provojeni dhe ju!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookSHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakKryeprokurori Llalla nuk largohet, Ngjela zbulon prapaskenat: Mandati i tij…
Artikulli tjetërPas SHBA edhe BE kërkesë Shqipërisë për Prokuror të Përgjithshëm