Ballina Kuriozitet Sfida e re që ka fiksuar njerëzit në rrjetet sociale, provojeni dhe...

Sfida e re që ka fiksuar njerëzit në rrjetet sociale, provojeni dhe ju

Quhet “Sfida e kutisë së padukshme” dhe është sfida që po çmend mbarë rrjetet sociale.

Fillimisht, videoja është shpërndarë nga Ariel Oliver në Twitter. Më pas është shpërndarë viralisht edhe në rrjetet sociale.

Janë shpërndarë me mijëra video në rrjetet sociale, kryesisht të rinj që provojnë ta imitojnë sfidën e re e cila është kthyer në një mani të vërtetë.

Provojeni dhe ju!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook