Ballina Kuriozitet Tashmë edhe Lepujt zgjedhin Ramën si fitues i zgjedhjeve.

Tashmë edhe Lepujt zgjedhin Ramën si fitues i zgjedhjeve.

Ermal Mamaqi ka zgjedhur të vërë në qendër të humorit në emisionin të tij në Tv Klan fushatën elektorale dhe me konkretisht dy liderët e forcave kryesore, PD dhe PS.

Mamaqi ka marrë në një studio një lepurush të cilin e ka quajtur Petrit, dhe i ënë ka vënë përballë foton e Ramës dhe Bashës. Lepurushi nuk është menduar gjatë, por ka ecur dhe është ndaluar tek fotoja e liderit të PS.

Nuk dimë sa i saktë është ky lepur , megjithatë përdorimi i kafshëve si orakuj është një përvojë e përdorur kryesisht në ndeshjet e futbollit, kujtojmë veccanërisht oktapodin Paul dhe parashikimit e tij në kampionatin botëror.

Basha në Prishtinë, publikon fotot nga festa e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës

Patozi: Mos mallkoni kot 18 shkurtin, problemi ishte mbyllja e turpshme e çadrës dhe…

Gjendet një i mbytur në Selenicë, ja dyshimet e para të policisë

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Artikulli paraprakE pabesueshme se si i shpëton vdekjes mrekullisht piloti i garave nga aksidenti i tmerrshëm (VIDEO)
Artikulli tjetërVendi i 4-t mbetet jetim , Ristani përgatit largimin