Ballina Kuriozitet VIDEO/ Shfaqet papritur në rrugë, pamja gjigande e derrit të egër bën...

VIDEO/ Shfaqet papritur në rrugë, pamja gjigande e derrit të egër bën xhiron në rrjet

Videoja e një derri të egër gjigand, që shafqet në mes të rrugës është bërë së fundmi virale në rrjet.

Kjo ndodhi në një qytet në Kinë, ku pamjet e derrit të egër,janë shpërndarë me shpejtësi të madhe në internet dhe shumë njerëz, kanë mbetur të habitur nga madhësia e tij gjigante.

Në këto pamje derri gjigant duket duke qëndruar “në këmbë”, ndërkohë që ushqehet direkt nga kontejneri, i ‘shoqëruar’ me një grup derrash të tjerë më të vegjël, që qëndrojnë afër tij.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakHumbi betejën me kancerin, ndahet nga jeta aktorja e njohur e serialeve
Artikulli tjetërShëroni acarimin e fytit në mënyrë më efektive dhe natyrale