Ballina Kuriozitet VIDEO/ I vjedh telefonin vajzës, e pabesueshme çfarë i bëjnë njerëzit hajdutit...

VIDEO/ I vjedh telefonin vajzës, e pabesueshme çfarë i bëjnë njerëzit hajdutit në mes të rrugës

Videoja e një hajduti që vjedh telefonin e një vajze, po bëhet mjaft e famshme në internet.

Ngjarja ka ndodhur në Peru, ndërsa gjithçka është filmuar live, nga një kamer amatore mbi një taracë.

Videoja po bën xhiro në rrjet, jo për shkak të mënyrës së vjedhjes, por për faktin se e gjithë lagjia ka ndërhyrë për të ndalur hajdutin, duke e goditur atë me ç’ka kishin.

Njerëzit gjatë sulmit të tyre, arritën ta ndalnin hajdutin, derisa policia mbërriti në vendngjarje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakShehaj sfidon hapur Gjiknurin: Dorëhiqem nëse kam dhënë 100 euro për t’u bërë deputet
Artikulli tjetërSi të gatuajmë një tavë elbasani