Ballina Kuriozitet Zgjidhet dilema! Iphone dhe Samsung “kokë më kokë”, cila kompani ka produktin...

Zgjidhet dilema! Iphone dhe Samsung “kokë më kokë”, cila kompani ka produktin më të ‘fuqishëm’ (Video)

Mesa duket dilema e madhe se cila kompani ka produktin e saj më të qëndrueshëm ka marrë fund.

Në të gjitha testet, Iphone dhe Samsung, kanë rezultuar të jenë mjaft të fuqishëm në çdo aspekt.

Dy gjigandët i kanë kaluar të gjitha testet e qëndrueshmërisë me sukses.

Së fundmi, dy gjigandët mobilë janë testuar në një enë të mbushur me Coca Cola.

Në të valë e në të ngrirë, iPhone e Samsung i kanë rezistuar me sukses dy temperaturave, duke punuar normalisht pas testit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakOSHEE: Këto zona në Tiranë nuk do kenë energji elektrike për tre ditët e ardhshme
Artikulli tjetërTronditet Kopliku nga krimi makabër, burri vret gruan me sëpatë (Emri)