Ballina Kuriozitet Zgjidhet dilema! Iphone dhe Samsung “kokë më kokë”, cila kompani ka produktin...

Zgjidhet dilema! Iphone dhe Samsung “kokë më kokë”, cila kompani ka produktin më të ‘fuqishëm’ (Video)

Mesa duket dilema e madhe se cila kompani ka produktin e saj më të qëndrueshëm ka marrë fund.

Në të gjitha testet, Iphone dhe Samsung, kanë rezultuar të jenë mjaft të fuqishëm në çdo aspekt.

Dy gjigandët i kanë kaluar të gjitha testet e qëndrueshmërisë me sukses.

Së fundmi, dy gjigandët mobilë janë testuar në një enë të mbushur me Coca Cola.

Në të valë e në të ngrirë, iPhone e Samsung i kanë rezistuar me sukses dy temperaturave, duke punuar normalisht pas testit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook