Ledri Vula hedh në “Instastory” foto ku shihet i shtrirë në krevat, i fotografuar nga dikush shumë afër tij.

Një ndër reperët më të dashur shqiptarë poston foto në rrjetin social Instagram shtrirë në krevat dhe pa mendje.

Tepër i pëlqyer nga femrat Ledri nuk ngurron të provokojë me këtë foto mister, ku përveç karrierës ndiqet shumë dhe për jetën e tij private.

Pavarsisht se ka treguar më parë që nuk ka lidhje serioze ndonjë femër, fanset e tij tashmë bëhen kurioze, ku dyshohet të jetë vajza e cila ja ka fituar zemrën këngëtarit.

Projekti i fundit i tij ishte publikimi i këngës me titull “Dje&Sot”, në bashkëpunim me reperin e njohur Noizy.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook