Një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe të pëlqyera në rrjetet sociale, Enca numëron më shumë se një milion ndjekës në Instagram.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, duke publikuar foto dhe video të ndryshme që rrallë herë kalojnë pa u komentuar.

Së fundmi, këngëtarja po realizon një set fotografik dhe në fotot e fundit ajo ka postuar duke gatuar në kuzhinë.

Në imazhet e publikuara këngëtarja shfaqej e veshur me kostum sportiv dhe me një pamje të thjeshtë.

 Kurse ditën e djeshme Enca i ka lënë fansat me gojë hapur duke u shfaqur e veshur me përparëse por pa asgjë poshtë saj.

Në këtë postim Enca e quan veten “wifey material” që do të thotë një grua e përsosur për t’u martuar me të.