Me sa duket, paska një zgjidhje për të gjithë dembelët, që përtojnë ta rregullojnë krevatin, pasi zgjohen nga gjumi.

Krevati “inteligjent” OHEA rregullohet vete, 3 sekonda pasi ngrihesh prej tij. Në vetëm 50 sekonda, rregullon nënkresën dhe drejton mbulesat në mënyrë automatike.

Kompania shet bashkë me krevatin edhe mbulesat si dhe nënkresën e veçantë që e shoqërojnë.

Fatkeqësisht ky krevat është ende vetëm një prototip dhe nuk ka dalë ende në treg.

Kështu që ju dembela duhet prisni edhe ca…

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook