La Cueva Beach Bar është një vendet me plazhin më të mrekullueshëm që mund të vizitoni ndonjëherë.

E rrethuar nga një grykë spektakolare, La Cueva Beach Bar ju ofron qetësinë dhe relaksin e kërkuar nga gjithsecili prej jush.

Ju nuk mund të imagjinoni një ditë në plazh pa një koktej. Pjesa e parë e Beach Bar mban vizitorët e këtij plazh privat.

Një darkë romantike, një koktej në shoqërinë e miqve tuaj më të mirë, në praninë e një mjedisi të tillë elegant do t’ju bëjë mbrëmjen më të thjeshtë dhe më të paharrueshme.

Vendi i plazhit është vendi ku adrenalina e vërtetë arrin kulmin. Organizatorët mendojnë gjithçka për këtë pikë.

Dita juaj në La Cueva nuk mund të jetë kurrë e njëjtë, çdo ditë do të ftohen shumë këngëtarë, DJ të njohur për të kthyer qëndrimin tuaj në diçka të paharrueshme.

Mund të krahasohet me plazhet më të bukura në Europë si Mykonos, San Tropez, Santorini, Marbella, por ndodhet në Sarandë dhe çmimet jane shumë të arsyeshme duke marrë parasysh “lajthitjen” e çmimeve në jug të Shqipërisë./A.B/

Ndodhet tek Kanali i Cukes (Rruga Butrinti km 16), Sarandë.

Për prenotime dhe informacion mund të kontaktoni në +355 69 883 5068.

https://goo.gl/maps/yY9veK7bjjo

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook