Rrjeti social Facebook ka hasur probleme para disa minutash dhe ka rënë në të gjithë botën.

Prej disa minutash më parë asnjë nuk ka mundur të ketë akses në këtë faqe.

Shumë përdorues nuk mund të shikonin publikimet më të fundit, pasi faqja del e bardhë.

Ende nuk ka një reagim zyrtar nga Facebook.

Problemi zgjati të paktën rreth 10-15 minuta, ndërsa më pas çdo gjë u normalizua.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook