Qytetari ka humbur shpresat nga qeveria e vendit duke kerkuar të vetëdigjet perpara parlamentit shqiptar.

35-vjeçari ka tentuar paraditen e sotme t’i vërë flakën vetes para parlamentit. Djaloshi nga Lezha, Saimir Zalli kishte disa minuta që qëndronte para parlamentit dhe kërcënonte se do vetëdigjej.

Por, ka ndërhyrë policia dhe i riu nuk ka mundur ta finalizojë aktin ekstrem.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook