Foto ilustruese

Të shtëna me armë kanë ndodhur pak minuta më parë në Radhimë të Vlorës.

Mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një hoteli dhe ka pasur panik mes turistëve.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se kanë forcat e rendit kanë shkuar për të arrestuar një person, i cili menjëherë ka hapur zjarr ndaj bluve të Vlorës.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të plagosur, ndërsa të shtënat janë dëgjuar rreth orës 17:24.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook