Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë tek Komuna e Parisit në Tiranë.

Nga të dhënat paraprake mësohet se një makinë ka shpërthyer.

Makina ka marrë flakë e më pas ka shpërthyer.

Nuk dihen ende shkaqet, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet një njoftim zyrtar lidhur me rastin.