Gjykata e Kukësit ka liruar nga burgu 3 kuksianët që protestuan kundër tarifës në Rrugën e Kombit.

Të lirë janë lënë Xhevahir Gashi, 39-vjeçari Elton Cengu dhe Vasil Laçi 31 vjeç.

Ndërkohë 35-vjeçari, Florin Onuzi, është liruar pak javë më parë për arsye shëndetësore.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook