Një granatë e gjendur në një vazo, në afërsi të një lokali në Kombinat ka vënë në panik banorët e zonës dhe kalimtarët.

Policia bën me dije se “Më datë 25.05.2018, rreth orës 08:15, jemi njoftuar se në Kombinat, anës një lulishteje në një vazo është gjendur një granatë”.

Infromacioni paraprak

Nje granate e gjendur ne nej vazo, buze nje lulishteje ne Kombinat ka vene ne panik banoret e zones dhe kalimtaret. Policia ben me dije se “Më datë 25.05.2018, rreth orës 08:15, jemi njoftuar se në Kombinat, anës një lulishteje në një vazo është gjendur një granatë”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook