Pas largimit nga politika, ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, po kalon më shumë kohë me familjen e saj.

Topalli përmes një postimi në facebook, ka zbuluar se këto ditë të nxehta gushti po i kalon në Razëm, fshatin turistik shkodran.

Me një foto të vajzës, djalit, bashkëshortit të saj dhe qenit të pandarë, Jozefina ndan me ndjekësit  momentet e lumtura me familjen.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook