Një 30-vjeçar, ka ndërruar jetë krejt papritur në Itali, duke lënë pas gruan dhe dy fëmijë të mitur.

Shqiptari 30-vjeçar, ka ndërruar jetë si pasojë e një sulmi në zemër në mënyrë të papritur.

Sipas mediave italiane që kanë raportuar ngjarjen në fjalë, babai i dy fëmijëve të vegjël quhet Juled Kinkaj.

Vetëm disa muaj më parë ai kishte shkuar në Olginate, së bashku me familjen e tij, duke humbur atje jetën krejt papritur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook