Së fundmi aktori i famshëm Leonardo DiCaprio pas ndarjes nga ish e dashura e tij Nina Agbar , nuk humb kohë për ti hedhur sytë diku tjetër.

I parë në festivalin e filmit në Kanë, duket se ai është kthyer vetvetja , djaloshi me sharm që ka qenë dhe që shoqërohej me plot bukuroshe. Ylli i filmit Titanic është parë nën shoqërinë e disa modeleve bukuroshe dhe duke folur në tavolinë me Bella Hadid dhe Rita Ora.

Më shumë entuziast u pa gjatë momentit kur u ul me 20 vjecaren e bukur Bella Hadid që mesaduket ylli kinematografisë po e shijonte goxha.

A ka gjë mes tyre ? Mbetet për tu zbuluar… /Dialy Mail