Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka publikuar sërish në faqen e tij të ‘Facebook’-ut denoncimin e një qytetari në qytetin e Lezhës.

Sipas denoncuesit, i cili i ka dërguar dhe një video Berishës, policia ka qëlluar me armë në drejtim të disa minorenëve në Lezhë.

Denoncimi i qytetarit: 
Qytetari dixhital denoncon narkopolicine per terrorin e saj ne qytetin e Lezhes!
Lexoni mesazhin dhe shikon videon e tij. sb
“Mirmrama Z.Berisha, sot ne lezh narko shteti narko terrori qelloj me Arm mbi minorent dhe tentoj ti vriste! Mepas i arreston dhe don tju hedh dhe fajn.Ju lutem bani nerhyrje se polici ne fjal paraqet rrezikshmeri.”

sb

Qytetari dixhital denoncon narkopolicine per terrorin e saj ne qytetin e Lezhes! Lexoni mesazhin dhe shikon videon e tij. sb"Mirmrama Z.Berisha,sot ne lezh narko shteti narko terrori qelloj me Arm mbi minorent dhe tentoj ti vriste! Mepas i arreston dhe don tju hedh dhe fajn.Ju lutem bani nerhyrje se polici ne fjal paraqet rrezikshmeri."

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 8. April 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook