Atësia e vajzës së Kylie Jenner është diskutuar që pa lindur ende vogëlushja.

I dyshuari kryesor ishte ish-i dashuri i saj, Tyga, i cili kërkoi edhe një test ADN-je, por kërkesa iu refuzua.

Por kjo çështje nuk ka mbetur me kaq, fansat tani kanë dyshime për truprojën e Kylie-t dhe në fakt këto dyshime nuk janë edhe aq të pabaza.

Dyshimet nisën pasi një faqe në Facebook shpërndau një foto të Kylie-t me truprojën e saj. Në fakt ngjashmëria mes Stormi-t dhe truprojës së saj është e frikshme.

Sipas fansave ai quhet Tim Chung. Më poshtë mund të shikoni disa prej fotove të tij dhe Stormi-t dhe gjykojeni vetë nëse ngjajnë apo jo.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1477″ sortorder=”14014,14015,14017,14016,14013″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook