Mozzik dhe Loredana Zefi janë një prej çifteve më të dashur të shoëbizit shqiptar, të cilët vijnë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave dhe gjithçka rreth tyre përbën interes për publikun.

Ditën e sotme, Loredana feston ditëlindjen dhe Mozzik e ka uruar atë sapo ka kaluar mesnata nëpërmjet një postimi të ëmbël në profilin e tij në Instagram.

“Urime gruaja ime ditëlindjen, qofsh e lumtur e gëzuar deri në frymën e fundit bashkë me mua.”- janë fjalët që ka shkruar reperi për të dashurën e tij.